Praca: Operator maszyn-montażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Operator maszyn-montażysta
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/20/0824
OBOWIĄZKI:

Obsługa procesu produkcji wyrobów gotowych z tworzyw sztucznych, montaż wyrobów gotowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Niepołomice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce