Praca: Operator Maszyn

Operator Maszyn
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska
  • Obsługa maszyn produkcyjnych/linii technologicznych.
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów.
  • Współpraca z zespołem w celu optymalizacji procesów produkcyjnych.
  • Przestrzeganie BHP.
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.
Wymagania
  • Podstawowe umiejętności techniczne.
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej.
  • Praktyczna znajomość zagadnień mechaniki;
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Znajomość zasad BHP.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, itp.).
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.