Praca: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Operator obrabiarek sterowanych numerycznie (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/20/3209
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn sterowanych numerycznie,Kontrola wytworzonych produktów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Wymagania: znajomość rysunku technicznego, wykształcenie min. zasadnicze zawodowe techniczne lub mechaniczne, praca w Tarnowie od pon. - sob. na trzy zmiany w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00, wynagrodzenie od 3 000 zł brutto w zależności od umiejętności. Kontakt: LENZE-TARNÓW SPÓŁKA z o.o., ul. Kochanowskiego 30, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 501 352 333, CV można przesyłać na adres e-mail: rekrutacjatarnow@lenze.com.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie