Praca: Operator pieca wulkanizacyjnego

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Operator pieca wulkanizacyjnego
Miejsce pracy: Chełmek
Numer: StPr/wiha/21/0328
OBOWIĄZKI:
znajomość i przestrzeganie norm dotyczących procesu produkcji i wydajności na danym stanowisku pracy, wizualna kontrola jakościowa produkowanych detali na stanowiskach pracy oraz kontrola za pomocą dostępnych narzędzi pomiarowych, zakładanie konfekcji do narzędzi wulkanizacyjnych (AC) lub na rdzenie (OiL), ściąganie konfekcji z narzędzi wulkanizacyjnych (AC) lub rdzeni (OiL), wybijanie mandryla z przewodów ręcznie z częściowym udziałem wybijania automatycznego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, znajomość obsługi narzędzi pomiarowych, doświadczenie min. 6 miesięcy na stanowisku operator pieca wulkanizacyjnego, zdolności manualne. Praca na trzy zmiany I 6.00-14.00 II 14.00-22.00 III 22.00-06.00

Miejsce pracy:

Chełmek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu