Praca: Operator rozściełacza Mas Bitumicznych

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Dyrekcji PH Oddział Kraków poszukujemy osób na stanowisko

Operator rozściełacza Mas Bitumicznych
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Obsługa rozściełacza przy pracach związanych z układaniem nawierzchni z mas bitumicznych i budową dróg

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora rozściełacza mas bitumicznych
  • Aktualne uprawnienia na zespoły maszyn do rozkładania mas bitumicznych
  • Dobra organizacja pracy, fachowość, sumienność , zaangażowanie
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia na sprzęt drogowy
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet medyczny w Luxmed
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą
  • Specjalistyczne kursy i uprawnienia
  • Posiłki profilaktyczne
  • Zakwaterowanie (w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV i opcjonalnie listu motywacyjnego przez formularz aplikacyjny on-line.