Praca: Operator spedycji

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Operator spedycji
Miejsce pracy: Pogorzyce
Numer: StPr/21/0371
OBOWIĄZKI:
organizacja załadunku i rozladunku, kontrola czasu pracy kierowcy, wydawanie instrukcji załadunku i rozładunku w j.rosyjskim/ukraińskim, kontakt telefoniczny z kierowcami w j.rosyjskim/ukraińskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH

Wymagania inne:

gotowość do nauki zawodu, bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego

Miejsce pracy:

Pogorzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie