Praca: Operator wózka jezdniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Operator wózka jezdniowego
Miejsce pracy: Nowy Wiśnicz
Numer: StPr/20/0526
OBOWIĄZKI:

Podnoszenie materiałów budowlanych znajdujących się na paletach i układanie ich na regałach wysokiego składowania. Zdejmowanie materiałów budowlanych z regałów wysokiego składania i układanie w wyznaczonych do wywozu miejscach.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Wykształcenie min średnie mile widziane budowlane lub techniczne, uprawnienie obsługa urządzeń transportu bliskiego, wózki jezdniowe podnośnikowe z wyłączeniem specjalizowanych, komunikatywność, pracowitość, sumienność. Umowa na czas określony dwie zmiany 07: 00 15:00, 09:00 17:00. Miejsce pracy Nowy Wiśnicz

Miejsce pracy:

Nowy Wiśnicz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni