skip to Main Content

Praca: Operator wtryskarki


Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Operator wtryskarki
Miejsce pracy: Bulowice
Numer: StPr/DABY/19/0650
OBOWIĄZKI:
Obsługa wtryskarki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, istnieje możliwość przyuczenia

Miejsce pracy:

Bulowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Niwki
  • Opublikowano: 2020-12-01

  • programowanie i obsługa prasy krawędziowej; wymiana narzędzi; kontrola jakości wytwarzanych elementów; utrzymanie maszyny w dobrym stanie technicznymWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Bulowice
  • Opublikowano: 2020-12-01

  • Obsługa wtryskarki.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:Wykształcenie bez znaczenia, istnieje możliwość przyuczenia

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Skawina
  • Opublikowano: 2020-12-01

  • PRODUKOWANIE WYROBÓW O WYMAGANEJ JAKOŚCI, W WYMAGANEJ ILOŚCI, TERMINOWOŚCI. OSIĄGANIE WYMAGANEJ WYDAJNOŚCI ORAZ INICJATYWA W KIERUNKU ULEPSZANIA PROCESU.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe,...

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Skawina
  • Opublikowano: 2020-12-01

  • PRODUKOWANIE WYROBÓW O WYMAGANEJ JAKOŚCI, W WYMAGANEJ ILOŚCI ORAZ TERMINOWOŚCI. OSIĄGANIE WYMAGANEJ WYDAJNOŚCI ORAZ WYKAZYWANIE INICJATYWY W KIERUNKU ULEPSZANIA PROCESU.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub...

Back To Top