Praca: Operator wtryskarki

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Operator wtryskarki
Miejsce pracy: Zagórnik
Numer: StPr/21/0487
OBOWIĄZKI:

Obsługa wtryskarki, kontrola jakości gotowego wyrobu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Zagórnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Zobacz podobne oferty

Firma: Schwinn Polska Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Opis stanowiska: Obsługa urządzeń do obróbki wibrościernej Praca na 3 zmiany Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub podstawowe Zdolności manualne Samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność

Firma: FAKRO
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: 2021-04-19

  • Wymagania: wykształcenie średnie techniczne (obróbka skrawaniem, mechanik maszyn, pokrewne) znajomość podstaw rysunku technicznego znajomość podstaw metrologii umiejętność obsługi komputera na poziomie podstawowym...

Firma: LAMINTEX Sp. z o.o.
  • Opublikowano: 2021-04-16

  • Zadania: Obsługa maszyn do obróbki drewna – piła, frezarka, okleiniarka, czopiarka, prasa, urządzenia transportowe Sprawdzanie wymiarów wytwarzanych obiektów i wykonywanie korekty błędów Zgłaszanie defektów w...

Firma: CEMEX Polska Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Jaroszowiec
  • Opublikowano: 2021-04-15

  • Główne zadania Obsługa ładowarki, obsługa linii przeróbczej kruszyw, Wykonywanie prac remontowych, Codzienna kontrola maszyn produkcyjnych, Kontrola nad prawidłowością działania zakładu, Bieżąca kontrola...