Praca: Opiekun medyczny - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Opiekun medyczny - staż
Miejsce pracy: Płaza
Numer: StPr/20/0980
OBOWIĄZKI:
pomoc i towarzyszenie osobom podopiecznym w codziennych czynnościach z zakresu samoobslugi i higieny osobistej; udział w ćwiczeniach; towarzyszenie osobie podopiecznej w waznych dla niej okolicznościach (wizyty lekarskie, wizyty w róznego rodzaju instytucjach, inne); mobilizowanie podopiecznego do aktywnego spedzania czasu wolnego oraz rozwijania zainteresowań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Miejsce pracy:

Płaza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie