Praca: Opiekun (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Opiekun (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0014
OBOWIĄZKI:
świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych u osób dorosłych z zaburzeniami psychicznymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe - min. licencjat lub w trakcie studiów magisterskich II stopnia, min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi (praktyki również są brane pod uwagę), chęć do pracy. Praca w Tarnowie, na umowę zlecenie, pon.-pt., w przedziale godzinnym: 8:00-16:00, po 4 h dziennie do ustalenia, wynagrodzenie 26 zł/h brutto. Zakres obowiązków: świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych u osób dorosłych z zaburzeniami psychicznymi. Kontakt: EDU-IT AUGUSTYN, PIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 531 904 403, CV należy przesyłać na adres e-mail: edu.it@onet.eu

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 26 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie