skip to Main Content

Praca: Opiekunka dziecięca


Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Opiekunka dziecięca
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/20/0675
OBOWIĄZKI:
pomoc w sprawowaniu opieki nad dziećmi w sali i podczas wyjść, pomoc w utrzymaniu czystości,pomoc podczaas wydawania posiłków i sprzątanie po posiłkach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Wieliczka


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Tuchów
  • Opublikowano: wczoraj

  • Sprawowanie opieki nad dziećmi do lat 3.Wymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczneUprawnienia: Prawo jazdy kat. BWymagania inne:Wymagaze wykształcenie wyższe pedagogiczne ( wczesnoszkolna ,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zabawa
  • Opublikowano: 2020-11-25

  • opiekunka nad dziećmi w wieku 1-3, dbanie o higienę dzieci, pomoc w nauce samodzielności, dbanie o porządek w miejscu pracyWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zabawa
  • Opublikowano: 2020-11-25

  • opieka nad dziećmi w wieku od 1-3, dbanie o higienę dzieci, pomoc w nauce samodzielności, dbanie o porządek w miejscu pracyWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Grabówki
  • Opublikowano: 2020-11-07

  • opieka nad dziećmi w wieku 1-3 lata, zabawy, pomoc w rozbieraniu i ubieraniu, pomoc w karmieniuWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcymWymagania...

Back To Top