skip to Main Content

Praca: Osoba sprzątająca


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Osoba sprzątająca
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3057
OBOWIĄZKI:
sprzatanie pomieszcen biurowychMiejsce pracy: Kraków ul. Rękawka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Prace pomocnicze przy automatach i maszynach do obróbki kamienia. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Rząska
  • Opublikowano: wczoraj

  • Wykonywanie instalacji i przeniesień stacji telefonicznych, usuwanie usterek, awarii w sieci teleinformatycznej, budowa telefonicznych punktów teleinformatycznych, prowadzenie i sprawne posługiwanie się dokumentacją...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Doręczanie przesyłek

Firma: Sądecki Urząd Pracy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: wczoraj

  • Martes Sport Sp. z o.o.Jest producentem oraz importerem odzieży, obuwia oraz sprzętu sportowego renomowanych firm: ARENA, COLMAR, HI-TEC, ELBRUS, IGUANA, MAGNUM, MARTES, ICEPEAK.Dysponuje szeroką gamą produktów najwyższej...