Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/24/0315
OBOWIĄZKI:
Rozkładanie towaru na półkach magazynu, obsługiwanie sprzętu do pakowania, kompletowanie zamówień klientów ze złożoną spedycją, pakowanie towarów, dokonywanie wizualnej kontroli przed przygotowaniem wysyłki, zabezpieczenie towaru, usuwanie ewentualnie powstałych nieprawidłowości, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie przepisów BHP, obsługa systemów komputerowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, punktualność, pracowitość, samodzielność, odpowiedzialność. Praca od 7.00 do 15.00. Oferta w ramach umowy o zorganizowanie stażu (FP)

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej