Praca: Pakowacz ręczny

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/6590
OBOWIĄZKI:
Odpowiada za kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki; zajmuje się zabezpieczeniem towarów przed uszkodzeniem w trakcie transportu do odbiorcy.Kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem / specyfikacją;pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki;dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki;zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem;obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów;obsługa skanera magazynowego.wymiar czasu pracy 80h/m-c
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: kultura osobista
Uprawnienia: staranność

Wymagania inne:

dyspozycyjność, asertywność, empatia, energiczność, komunikatywność, dokładność, otwartość, rzetelność

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie