skip to Main Content

Praca: Pakowacz ręczny


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Morawica
Numer: StPr/20/5778
OBOWIĄZKI:
Praca przy produkcji wyrobów garmażeryjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pakowacz ręczny
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

sanepid, zdolności manualne

Miejsce pracy:

Morawica


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dulowa
  • Opublikowano: wczoraj

  • - czynności rzeźni związane z ubojem drobiu, obróbką poubojową i pakowaniem mięsa z drobiu, - produkcję świeżego,schłodzonego lub zamrożonego mięsa z drobiu,porcjowanego, - wytapianie jadalnych tłuszczów z...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Posądza
  • Opublikowano: wczoraj

  • sortowanie, pakowanie warzyw i owocówWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:dyspozycyjność, praca w zespole, samodzielność , sumienność, uczciwość

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • konfekcjonowanie (przepakowywanie) towarów stanowiących własność kontrahenta Zleceniodawcy z opakowań zbiorczych (palet bądź kuwet) do dedykowanych danemu produktowi opakowań, oraz ich ważenie lub kompletowanie,...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Konfekcjonowanie (przepakowywanie) towarów stanowiących własność kontrahenta Zleceniodawcy z opakowań zbiorczych (palet bądź kuwet) do dedykowanych danemu produktowi opakowań, oraz ich ważenie lub kompletowanie,...

Back To Top