Praca: Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pakowacz
Miejsce pracy: Kęty
Numer: StPr/ALHA/20/0996
OBOWIĄZKI:

Pakowanie elementów aluminiowych powyżej 10 kg zgodnie z wymaganiami klienta, pomiar elementów, praca w zespole, obsługa panela - wprowadzanie danych ilościowych do systemu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Podstawowa obsługa komputera, zdolności manualne. Praca w systemie 3 - zmianowym, godziny rozpoczęcia pracy: 06.00, 14.00, 22.00. Możliwa praca w dni wolne.

Miejsce pracy:

Kęty

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu