skip to Main Content

Praca: Piekarz ofpr/21/0129


Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Piekarz ofpr/21/0129
Miejsce pracy: Młynne
Numer: StPr/21/0136
OBOWIĄZKI:
praca w zawodzie piekarz, mieszanie, wyrób ciast, obsługa piecagodziny pracy Piekarni do ustalenie
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane doświidczenie w zawodzie, istnieje również możliwość przyuczenia kandydata do stanowiska przez pracodawcę

Miejsce pracy:

Młynne


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • WYKONYWANIE MEBLI ZGODNIE Z OTRZYMANYM PROJEKTEM, DOPASOWYWANIE ODPOWIEDNICH ELEMENTÓW MONTAŻOWYCH, W TYM UCHWYTÓW, KÓŁKÓW CZY ZAWIASÓWOBSŁUGA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ MECHANICHNYCHZGŁASZANIE EWENTUALNYCH WAD MEBLI...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Starszy Menedżer ds.Projektów inicjuje oraz zarządza projektami. Jest odpowiedzialny za podejmowania strategicznych decyzji. Zarządza relacjami z business partnerami, a także sponsorami na wysokim szczeblu. Zajmuje sie...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • kontrolowanie produkcji mięsa w systemie halal od uboju do pakowania / 325506 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: wczoraj

  • - opracowanie i realizowanie z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego planu terapii- prowadzenie zajęć z dzieckiem zgodnie ze wskazaniami terapeutycznymi- analizowania skuteczności pomocy udzielanej dziecku i jego...