skip to Main Content

Praca: Piekarz


Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Piekarz
Miejsce pracy: Jabłonka
Numer: StPr/24/0275
OBOWIĄZKI:
Wyrabianie, odbijanie, formowanie, odważanie oraz wypiekanie ciasta, obsługa maszyn i urządzeń , dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy, współpraca z kierownikiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Praca do przyuczenia.Godziny pracy: 16.00-24.00

Miejsce pracy:

Jabłonka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-05-12

  • przygotowanie surowców do produkcji wyrobów cukierniczych i piekarskich ciast, pieczywa, nadzień; wytwarzanie wyrobków cukierniczy: ciast różnych pieczyw, nadzień (kremów, galaretek, marmolad, ponczów) formowanie i...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kwaczała
  • Opublikowano: 2024-05-02

  • wypiek pieczywa oraz wyrobów cukierniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Szyce
  • Opublikowano: 2024-05-02

  • wypiek pieczywa Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-04-23

  • - zagniatanie, dzielenie, formowanie, garowanie wyrobów piekarniczych typu chaczapuri, lawasze- dotrzymanie receptur- obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych- podtrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.Umowa...