Praca: Planista Produkcji

Planista Produkcji
Miejsce pracy: Skawina

Zadania na stanowisku

  • Przygotowywanie harmonogramów produkcyjnych opartych o: plan sprzedaży, bieżące stany magazynowe, zamówienia Klientów oraz status bieżącej produkcji.
  • Monitorowanie wykonania planu produkcji i bieżące informowanie Dział Sprzedaży o statusie realizacji zleceń.
  • Optymalizacja planów względem bieżącego obciążenia produkcji oraz dostępności surowców
    i komponentów.
  • Proponowanie działań i rozwiązań wspomagających efektywne planowanie (znajomość systemu ERP CDN-XL w obszarze planowania będzie dodatkowym atutem).
  • Tworzenie analiz i raportów z obszaru planowania.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - warunek konieczny.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Doświadczenie na tożsamym stanowisku.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Pracę w Firmie Rodzinnej o międzynarodowym zasięgu.
  • Szkolenia w ramach zajmowanego stanowiska.
  • Adekwatne do kompetencji wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo, dodatek stażowy, dodatek za niepalenie, świadczenia z funduszu socjalnego.