skip to Main Content

Praca: Pokojowa


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pokojowa
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2247
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pokoju hotelowego. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 20 h/tydzień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Broszkowice
  • Opublikowano: wczoraj

  • - sprzątanie pokoi hotelowych pod nieobecność gości oraz przygotowanie pomieszczeń na przyjęcie nowych gości;- sprzątanie i dezynfekcja łazienek i toalet;- dostarczanie i wymienianie pościeli, ręczników, słanie...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-04-22

  • Sprzątanie pokoi hotelowych i części wspólnych. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy min. 40 h/tydzień Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wymagany 1 rok doświadczenia jako pokojowa

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-04-22

  • sprzątanie pokoi hotelowych i innych pomieszczeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-04-22

  • sprzątanie pokoi hotelowych i innych pomieszczeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: