Praca: Pomoc biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pomoc biurowa
Miejsce pracy: Wadowice
Numer: StPr/20/1413
OBOWIĄZKI:
wprowadzanie faktur do systemu, przygotowywanie umów i druków, prowadzenie korespondencji. Praca w godz. 06-14 lub 7-15 lub 8-16 od poniedziałku do piątku. Miejsce pracy Wadowice lub Andrychów. Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia lub możliwość pracy na umowę zlecenie. Kontakt z pracodawcą: osobisty: pl. Jana Pawła II 13, 34-100 Wadowice lub telefoniczny: 510 100 282
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik prac biurowych*
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe mile widziane, wymagane doświadczenie na stanowisku, komunikatywna znajomość języka angielskiegi i niemieckiego, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Wadowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 820 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach