skip to Main Content

Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/24/0124
OBOWIĄZKI:
pomoc w przygotowywaniu potraw ze znajomością kuchni śródziemnomorskiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa pieca TANDOR


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zakopane


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Pomoc na kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Skawina
  • Opublikowano: 2024-05-03

  • Obróbka warzyw /mycie,obieranie/rozdrabnianie warzyw i innych surowców,przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki,wydawanie posiłków,sprzatanie i utrzymanie porządku w miejscu pracy. Wymagania konieczne:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gdów
  • Opublikowano: 2024-05-03

  • -wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem i wstępną obróbką artykułów spożywczych,-utrzymanie czystości naczyń, narzedzi, mebli oraz pomieszczeń kuchennych,-obsługa urządzeń gastronomicznych, (mielenie...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: 2024-05-02

  • Obieranie warzyw, obsługa maszyn, obsługa urządzeń gastronomicznych: obieraczka do warzyw, krajalnice, mieszalnica do ciasta pierogowego oraz Wilk do rozdrabniania mięsa i warzyw. Mycie naczyń stołowych, kuchennych,...