Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Bobrek
Numer: StPr/jokr/24/0396
OBOWIĄZKI:
pomoc przy przygotowywaniu posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe, książeczka sanepidowska (w przypadku braku książeczki sanepidowskiej możliwość wyrobienia na koszt pracodawcy).Miejsce wykonywania pracy: Bobrek, ul. Nowopole 1.Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, praca w systemie dwuzmianowym - 10:00 - 18:00; 12:00 - 20:00 - wg grafiku

Miejsce pracy:

Bobrek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu