Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Nowy Targ
Numer: StPr/24/0023
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowy Targ

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Obróbka półproduktów, smażenie, pakowanie posiłków.---Praca w godz. 8:00-16:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Mile widziana znajomość obsługi narzędzi i sprzętu...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Jaroszowiec

  • Pomoc w przygotowywaniu posiłków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Wymagane wykształcenie min. zawodowe.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wadowice

  • A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu:1. Obróbka termiczna.2. Dekorowanie potraw.3. Wyparzanie sztućców.4. Porcjowanie.5....

  • Opublikowano: 2024-05-07

  • Prace pomocnicze w kuchni, obsługa zmywalni. Wynagrodzenie brutto 28,10 zł/ h. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Uprawnienia: kuchnia ogólnie Wymagania inne: Posiadanie książeczki do celów...