skip to Main Content

Praca: Pomoc kuchenna


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4266
OBOWIĄZKI:
Pomoc w wydawaniu potraw, dbanie o porządek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe mile widziane

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Hotele SPA Dr Irena Eris
  • Miejsce pracy: małopolskie / Krynica–Zdrój
  • Opublikowano: 2020-09-10

  •   Praca głównie w godzinach nocnych wg ustalonego grafiku pracy. Współpraca na podstawie umowy zlecenia. 

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-07

  • Współpraca z szefem kuchni, obróbka warzyw i owoców, utrzymanie czystości w miejscu pracy, dbanie o powierzony sprzęt. Umowa zlecenie minimum 100 godzin miesięcznie.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-07

  • Współpraca z szefem kuchni, obróbka warzyw i owoców, utrzymanie czystości w miejscu pracy, dbanie o powierzony sprzęt. Umowa zlecenie minimum 100 godzin miesięcznie.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-07

  • Współpraca z szefem kuchni, obróbka warzyw i owoców, utrzymanie czystości w miejscu pracy, dbanie o powierzony sprzęt. Umowa zlecenie minimum 100 godzin miesięcznie.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne...

Back To Top