skip to Main Content

Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/20/0721
OBOWIĄZKI:
porcjowanie i wydawanie posiłków, pomoc przy procesach technologicznych w kuchni, przygotowanie surowców do produkcji posiłków, mycie, dezynfekcja pomieszczeń i sprzętu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Wieliczka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Jawiszowice
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Pomoc w przygotowywaniu dań, dbanie o utrzymywanie czystości w kuchni (mycie naczyń itp.).Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • praca na zmywaku, pomoc w obróbce warzyw oraz mięsaWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Prace porządkowe w kuchnia i restauracji. Zmywanie naczyń oraz przyborów kuchennych. Pomoc w przygotowaniu posiłkówWymiar czasu pracy ok. 100h/m-cWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-11-27

  • Pomoc przy produkcji ciast, deserów, prace porządkowe. Umowa zlecenie minimum 20 godzin tygodniowo.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

Back To Top