skip to Main Content

Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/21/0263
OBOWIĄZKI:
pomoc w przygotowaniu śniadań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA

Miejsce pracy:

Wieliczka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zimnodół
  • Opublikowano: wczoraj

  • obieranie i krojenie warzyw i owoców, czyszczenie sprzętów, zmywanie naczyń Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: umiejętnośc obsługi kuchennych urządzeń elektrycznych. Program dla osób...

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Ściejowice
  • Opublikowano: 2021-05-04

  • - przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię, – obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy,– utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Borzęcin
  • Opublikowano: 2021-05-04

  • Pomoc w przygotowywaniu posiłków dla mieszkańców zgodnie z jadłospisem, obróbka wstępna warzyw i owoców, pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków, utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy.Program RPO WM...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Sucha Beskidzka
  • Opublikowano: 2021-05-04

  • Przestrzeganie przepisów BHP, zmywanie naczyń i sprzętów, przygotowywanie warzyw i owoców, wykonywanie potraw, obsługa gości. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak