skip to Main Content

Praca: Pomoc kuchenna


Sądecki Urząd Pracy
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/21/0353
OBOWIĄZKI:
Pomoc kuchenna- wymagania wykształcenie podstawowe pożądane zawodowe, książeczka sanepidowska, umiejętność pracy w zespole, sumienność, mile widziane doświadczenie w zawodzie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: książeczka sanepidowska*

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Sądecki Urząd Pracy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zakopane
  • Opublikowano: wczoraj

  • obróbka wstępna warzyw oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków, pomoc w wydawaniu posiłków

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Pazurek
  • Opublikowano: 2021-06-21

  • pomoc w przygotowywaniu potraw Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: program dla osób do 30 r.ż.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
  • Miejsce pracy: małopolskie / Laskowa
  • Opublikowano: 2021-06-21

  • Pomoc w przygotowywaniu posiłków, obieranie warzyw, krojenie i porcjowanie mięsa, przygotowywanie surówek, przygotowywanie składników do poszczególnych potraw, utrzymywanie czystości w miejscu pracy. Wymagania inne:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Sułkowice
  • Opublikowano: 2021-06-21

  • A. Część teoretyczna: 1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż. 2. Zapoznanie się z regulaminem stołówki i zasadami zbiorowego żywienia. 3. Zapoznanie się z systemem HACCP. 4. Zapoznanie się z obsługa programu...