skip to Main Content

Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Dobczyce
Numer: StPr/20/0957
OBOWIĄZKI:
pomoc w przygotowywaniu posiłków, prace pomocnicze w kuchni. Praca w godzinach od 7.00 do 20.00 w systemie dwuzmianowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: badania SANEPID


Wymagania inne:

wymagana dyspozycyjność z uwagi na pracę w dni wolne

Miejsce pracy:

Dobczyce


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Morawica
  • Opublikowano: 2020-10-05

  • Kierowanie pojazdem, pomoc przy załadunku i rozładunku, prowadzenie dokumentacji. PRACA NA TERENIE PL ORAZ UEWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. BWymagania...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-10-05

  • Prowadzenie sekretariatu, prowadzenie archiwum zakładowego.Wynagrodzenie + dodatek stażowy + dodatek służbowy.Wymagania konieczne:Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dziekanowice
  • Opublikowano: 2020-10-05

  • napełnianie butli gazem, załadunek, rozładunek, praca porządkowe, prace na magazynie. Praca zmianowa w godzinach pomiędzy 7.00 a 22.00.Wymagania konieczne:Uprawnienia: prawo jazdy kat BWymagania dodatkowe:Wykształcenie:...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-10-05

  • Prowadzenie ewidencji księgowej; Rozliczanie faktur.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Back To Top