skip to Main Content

Praca: Pomoc kuchenna


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/2335
OBOWIĄZKI:
Pomoc kucharzom, utrzymanie czystości. Praca rownież w weekendy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ
  • Opublikowano: wczoraj

  • Praca na magazynie z materiałami budowlanymi Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe:- mile widzianeUprawnienia:- uprawnienia na wózek widłowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Sprzątanie w przychodni (LuxMed), praca 3/dziennie od poniedziałku do piątku, praca od 16.00. Wymagania konieczne: Zawód: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani Wykształcenie:...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Sprzątanie placowki bankowej przy al. Słowackiego, praca 1,5 h/dziennie od poniedziałku do piątku, praca od 9.30. Wymagania konieczne: Zawód: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Oświęcim
  • Opublikowano: wczoraj

  • sprzątanie pokoi, pomieszczeń hotelowych, informowanie o rzeczach znalezionych, przestrzeganie procedur Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Wykształcenie bez znaczenia, mile...