Praca: Pomoc w transporcie krajowym i międzynarodowym, czynności spedycyjne

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pomoc w transporcie krajowym i międzynarodowym, czynności spedycyjne
Miejsce pracy: Pobiednik Mały
Numer: StPr/2020-11-13/2144
OBOWIĄZKI:
KONTAKT Z KIEROWCAMI I FIRMAMI W JĘZYKU UKRAIŃSKIM, POMOC W TRANSPORCIE , USTALANIE TRAS MIĘDZY ZAŁADUNKAMI I ROZŁADUNKAMI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Pobiednik Mały

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 720 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego