Praca: Pomocniczy pracownik fizyczny (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pomocniczy pracownik fizyczny (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/20/3293
OBOWIĄZKI:
pomoc przy montażu instalacji sanitarnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Brak wymagań, możliwość przyuczenia. Zakres obowiązków: pomoc przy montażu instalacji sanitarnych. Praca na terenie Tarnowa i okolic na jedną zmianę od pon. do pt. (pracodawca zapewnia dojazd z siedziby firmy do miejsca pracy) w godz.: 7:00-15:00, wynagrodzenie od 3 000 zł brutto. Kontakt: Marcin Bednarski Firma Handlowo Usługowa "Gab-Mar", 33-152 Pogórska Wola 110, wcześniejszy kontakt. telef. 606 680 970.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie