Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/24/0370
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac remontowo budowlanych i wykończeniowych w tym prace: malarskie, zabudowań płyt G-K, sufity podwieszane, układanie glazury, układanie paneli, ściąganie tapet, skuwanie kafelków, wynoszenie gruzu, prace ogólnobudowlane.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum podstawowe. Praca na terenie wykonywania prac: powiat dąbrowski i tarnowski. Praca od 8.00 do 16.00. Oferta w ramach umowy o zorganizowanie stażu (FP).

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej