Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Libiąż
Numer: StPr/20/1132
OBOWIĄZKI:
murowanie, tynkowanie, betonowanie, wykonywanie okładzin ściennych i podłogowych z ceramiki i kamienia, układanie kostki brukowej, asfaltowanie, prace związane z wykonywaniem sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, montaż małej architektury
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Pożądane (niewymagane) prawo jazdy kat. B lub T, pożądana dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy także poza terenem zamieszkania, miejsce wykonywania pracy: Libiąż oraz teren województw małopolskiego, śląskiego lub innych - w zależności od pozyskanych zleceń

Miejsce pracy:

Libiąż

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie