Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0194
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie terenu pod budowę, wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych, tynkowanie, szpachlowanie, malowanie, docieplanie budynków, utrzymanie czystości na terenie budowy. Praca na terenie całej Polski oraz miejsca zagranicą gdzie będą realizowane zlecenia zgodne z danymi umowami na realizację zleceń przez zleceniodawcę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Umiejętności: tynkowanie, docieplanie budynków, murowanie, znajomość prac wykończeniowych

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie