skip to Main Content

Praca: Pomocniczy robotnik budowlany


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1931
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prace pomocniczych robot budowlanych, wymiar czasu pracy 25h/tydzień, praca na terenie całego kraju
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: MULTiSERWIS Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Miejsce pracy: Niemcy Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Wykonywanie prac ogólnobudowlanych Pogłębianie wiedzy i kwalifikacji związanych z budownictwem Współpracę z innymi specjalistami na...

Firma: Nawitel
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: wczoraj

  • iedziba firmy: Bielany Wrocławskie Miejsce pracy: praca mobilna, cała Polska – w zależności od kontraktu OPIS STANOWISKA: praca na budowie w brygadzie wiertniczej, wsparcie pracy kierownika wiertni, wykonywanie innych...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kąty
  • Opublikowano: 2021-04-19

  • Prace ogólnobudowlane. Praca na terenie Małopolski

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Piotrowice
  • Opublikowano: 2021-04-19

  • docieplanie budynków, wymiana pokryć dachowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: wykształcenie zawodowe. Praca na terenie małopolski, śląska. Dowóz do miejsca pracy zapewnia...