skip to Main Content

Praca: Pomocniczy robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Wolbrom
Numer: StPr/21/0250
OBOWIĄZKI:
ogolnr prace budowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe. Praca teren Powiatu

Miejsce pracy:

Wolbrom


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wieliczka
  • Opublikowano: wczoraj

  • prace stolarskie, parkieciarskie, budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: oferta pracy skierowana dla osób do 30 r.ż

Firma: Grupa MGN
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: wczoraj

  • Miejsce pracy: Niemcy Stanowisko: Poszukujemy pracowników do montażu: kasetonów, blach elewacyjnych, okien Wymagania: praca z platform roboczych obsługa elektronarzędzi zdolności manualne Mile widziane: uprawnienia na...

Firma: Grupa MGN
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: wczoraj

  • Miejsce pracy: Niemcy Stanowisko: Poszukujemy pracowników do montażu: kasetonów i blach elewacyjnych Wymagania: praca z platform roboczych obsługa elektronarzędzi zdolności manualne Mile widziane: uprawnienia na...

Firma: MULTiSERWIS Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: wczoraj

  • Miejsce pracy: Niemcy Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Drążenie tunelu metodami górniczymi: techniką strzelniczą i mechaniczną Obsługę wiertnicy, torkretnicy oraz innych maszyn tunelowych Wywożenie...