skip to Main Content

Praca: Pomocniczy robotnik mostowy


Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Pomocniczy robotnik mostowy
Miejsce pracy: Falsztyn
Numer: StPr/21/0030
OBOWIĄZKI:

wykonywanie drobnych prac pomocniczych przy budowie obiektów mostowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Falsztyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: JT S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: dzisiaj

  • praca przy odwodnieniach wykopów budowlanych praca przy układce rurociągu Wykonywanie prac ogólnobudowlanych i porządkowych na terenie bazy miejscem wykonywania pracy są zorganizowane budowy na terenie całego kraju...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Jelna
  • Opublikowano: wczoraj

  • Prace ogólnobudowlane na terenie kraju. Pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterownie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Zdolności manualne do obsługi narzędzi budowlanych

Firma: K.O.B Kobnext Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2021-02-27

  • Miejsce pracy: Niemcy Zakres obowiązków: Wykonywanie prac remontowych w zakresie budowy dróg i mostów bez specjalistycznych kwalifikacji Inne prace budowlane – pomocnicze Wymagania: Dotychczasowe zatrudnienie przy...

Firma: Olikol Rail Energy Sp. z o.o.Sp.k.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2021-02-26

  • Zakres obowiązków: Wykonywanie tras kablowych, Układanie kabli zasilających i sterowniczych, Prace ziemne, przygotowanie terenu pod zabudowę urządzeń, Zabudowa zewnętrznych urządzeń sterowania ruchem kolejowym,...