skip to Main Content

Praca: Pomocnik elektromontera


Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Pomocnik elektromontera
Miejsce pracy: Kowala
Numer: StPr/21/0011
OBOWIĄZKI:
pomoc przy montażu instalacj elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

bez szczególnych wymagań, mile widziale prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Kowala


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: ZUE S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2021-01-15

  • ZUE S.A. jest liderem w świadczeniu usług w zakresie budowy i modernizacji systemów zasilania infrastruktury tramwajowej oraz budowy i modernizacji tramwajowej i kolejowej sieci trakcyjnej. Przedmiot działalności spółki...

Firma: TNS Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2020-12-28

  • Miejsce pracy: Niemcy Opis stanowiska: montaż oraz podłączanie wiązek elektrycznych w naczepach; podłączanie agregatów chłodniczych na naczepach; prace montażowe i wykańczające wyposażenie kontenerów. Wymagania:...