Praca: Pomocnik stolarza (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pomocnik stolarza (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0849
OBOWIĄZKI:
pomocnik stolarza
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: doświadczenie przy montażu mebli, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 9.00-17.00; wynagrodzenie: 20 zł/h brutto. Kontakt: Furnig Krzysztof Głuszak, ul. Lwowska 163a, 33-100 Tarnów, konieczny wcześniejszy kontakt tel.: 601 958 128.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie