Praca: Pracownik biurowo-magazynowy

Ogłoszenie numer: 3582478, z dnia 2020-08-31

Perfekt Isolierung Ltd. Spółka komandytowa

Zajmujemy się montażem izolacji termicznej na dużych obiektach przemysłowych typu rafinerie, elektrociepłownie.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik biurowo-magazynowy

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Nadzór nad małym magazynem

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Doświadczenie w kierowaniu pojazdami kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Niekaralność
  • Mile widziane doświadczenie w naprawie urządzeń elektrycznych i mechanicznych oraz uprawnienia SEP
  • Dodatkowym atutem będzie praca zgodnie z Systemem Zarządzania jakością ISO 9001