Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Oświęcim
Numer: StPr/teja/24/0345
OBOWIĄZKI:
kompleksowa obsługa klientów;wysyłanie ofert do potencjalnych klientów;sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej;obsługa urządzeń biurowych - koputer, telefon drukarka;odbieranie połączeń telefonicznych - kierowanie do odpowiednich organów w firmie;sporządzanie pism i innych dokumentów przy wykorzystaniu programów komputerowych;rozliczanie finansowe projektów;rozliczanie sprawozdawczych wniosków o płatność;opracowywanie dokumentów finansowych do wniosków o płatność;współpraca z biurem rachunkowym;wystawianie faktur;rejestracja faktur ;prowadzenie akt osobowych, ewidencji czasu pracy pracowników;weryfikacja poprawności wystawionych dokumentów;Oferta stażu przeznaczona dla osób powyżej 30 roku życia spełniających jeden z poniższych warunków:- niepełnosprawność - długotrwale zarejestrowane lub osoby powyżej 50 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Oświęcim

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu