Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Chocznia
Numer: StPr/24/0277
OBOWIĄZKI:
A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.2. Zapoznanie się z programami komputerowymi używanymi w firmie.3. Zapoznanie się z przepisami prawa w zakresie gospodarki odpadami.4. Uczestnictwo w szkoleniach związanych z gospodarką odpadami.B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu:1. Wykonywanie prac biurowych w zakresie gospodarki odpadami.2. Sporządzanie zestawień i raportów.3. Obsługa interesantów.4. Przygotowanie korespondencji.5. Sporządzanie ofert handlowych i wysyłanie ich do klienta. 6. Obsługa urządzeń wagowych i generowanie dokumentów spedycyjnych. 7. Obsługa programów komputerowych oraz urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Staż w ramach projektu "Przez aktywność do zatrudnienia". Wymagania organizatora: wykształcenie minimum średnie, znajomość programów pakietu Office.

Miejsce pracy:

Chocznia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach