skip to Main Content

Praca: Pracownik biurowy


Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Nowy Targ
Numer: StPr/24/0037
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera oraz urządzeń biurowych


Wymagania inne:

Znajomość jęz. angielskiego, niemieckiego w stopniu podstawowym.

Miejsce pracy:

Nowy Targ


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Obsługa korespondencji firmowej papierowej i elektronicznej, prowadzenie kalendarza firmowego, przyjmowanie i obsluga kntrahentów, porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej, wprowadzanie dokumentów do...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • wg. harmonogramu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze, kierunek: administracja Uprawnienia: osługa komputera Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ
  • Opublikowano: dzisiaj

  • zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa komputera oraz urządzeń biurowych Wymagania inne: Znajomość jęz. angielskiego, niemieckiego w stopniu...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ
  • Opublikowano: dzisiaj

  • zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: