Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Chełmek
Numer: StPr/agpe/24/0412
OBOWIĄZKI:
1. Przestrzeganie przepisów BHP oraz P.POż;2. Wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, dotyczących pracy;3. Obsługiwanie korespondencji firmowej lub urzędowej;4. Planowanie i organizacjia spotkań, konferencji, szkoleń, prowadzenie kalendarza spotkań biznesowych itp.;5. Przyjmowanie i obsługa interesantów;6. Udzielanie informacji interesantom ( w tym: telefonicznie, mailowo);7. Przygotowywanie sprawozdań, raportów, prezentacji;8. Obsługiwanie urządzeń biurowych;9. Przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów;10. Porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej lub urzędowej;11. Uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych organizowanych w firmie/ urzędzie/ korporacji oraz zewnętrznych m.in. z zakresu: metod tworzenia oficjalnej korespondencji, zasad etykiety i protokołu dyplomatycznego, techniki rozmów telefonicznych itp.Oferta stażu przeznaczona jest dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Oświęcim i:- powyżej 30 roku życia, spełniających jeden z powyższych warunków: długotrwale bezrobotna lub/i orzeczenie o stopniu niepełnosprawności;- powyżej 50 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, samodzielność, wielozadaniowość i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zaanagażowanie w powierzone obowiązki, komunikatywność, wysoka kultura osobista.GODZINY ODBYWANIA STAŻU: od 8:00 do 16:00

Miejsce pracy:

Chełmek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu