Praca: Pracownik biurowy

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Iwanowice Włościańskie
Numer: StPr/2024-04-15/0892
OBOWIĄZKI:
wg załącznika nr 1 programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Iwanowice Włościańskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dąbrowa Tarnowska
  • Opublikowano: wczoraj

  • Obsługa zamówień przychodzących na produkcję, przygotowywanie dokumentów wywozowych CMR i innych dokumentów, fakturowanie statystyki produkcji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Miechów

  • prace biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów, obsługa urzadzeń biurowych Wymagania inne: Wymagane wykształcenie min. średnie.

  • obsługa korespondencji firmowej, obsługa klienta Wymagania inne: Wymagane wykształcenie średnie.