Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/20/0556
OBOWIĄZKI:
Praca biurowa wypełnianie dokumentów dotyczących zatrudnienia pracowników, praca w ukraińskojęzycznym zespole, kompleksowa telefoniczna obsługa pracowników na terenie Ukrainy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie: podstawowe, biegłą znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie (C2) . Umowa zlecenie 40 godzin tygodniowo (zakład pracy czynny w godzinach od 06:00 22:00) , praca w weekendy. Prawo jazy kat B . Praca w Bochni

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni