Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Wadowice
Numer: StPr/21/0624
OBOWIĄZKI:
A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.B. Rodzaj wykonywanych zajęć:1. Sporządzanie dokumentacji fotograficznej z przebiegu realizacji inwestycji.2. Prowadzenie wszelkiej korespondencji w zakresie pełnionych obowiązków.3. Prowadzenie archiwizacji dokumentów.4. Pomoc w przygotowaniu:- rejestracji dokumentów związanych z realizacją inwestycji,- dokonywanie pomiarów podwykonawczych, obmiaru robót,5. Prawidłowe gospodarowanie powierzonym mieniem oraz dbałość o jego stan techniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Oferta stażu dla osób bezrobotnych do 30 roku życia w ramach projektu PO WER. Wymagania organizatora: dobry stan zdrowia, prawo jazdy kat. B, znajomość programów komputerowych (Word, Excel), mile widziana znajomość programu AUTOCAD, znajomość obsługi urządzeń biurowych, dokładność, odpowiedzialność, punktualność, umiejętność pracy w zespole, mile widziany absolwent szkół budowlanych lub absolwenci zaoczni studiów na kierunku budownictwo

Miejsce pracy:

Wadowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach