Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Andrychów
Numer: StPr/21/0707
OBOWIĄZKI:
A. Część teoretyczna:1.Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.2.Zapoznanie się z przepisami sanitarnymi związanymi z funkcjonowaniem restauracji.3. Zapoznanie się z programem Gastro LS, gospodarką magazynową, itp.B. Rodzaj wykonywanych zajęć:1. Przygotowywanie dokumentów kadrowych do księgowości.2. Obsługa i nadzór nad stanami magazynowymi w programie Gastro.3. Składanie zamówień.4. Wprowadzanie faktur do systemu Gastro.5. Prowadzenie dokumentów związanych z funkcjonowaniem restauracji (rejestry CCPR1, CCPR2, itp.).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Oferta stażu realizowana w ramach Programu Regionalnego "Firma +1". Wymagania organizatora: wykształcenie średnie lub ukończone studia z zakresu rachunkowości, ekonomii lub pokrewnych kierunków (lub osoba w trakcie studiów).

Miejsce pracy:

Andrychów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach